forex trading logo

Acasa
SCOLILE SI GRADINITELE VOR FI INCHISE PANA LUNI

UPDATE / Comitetul județean pentru situații de urgență Ilfov a decis ca toate cursurile din județul Ilfov să fie suspendate pana luni, 16 ianuarie, din cauza vremii nefavorabile ce se anunță în următoarele zile.

Recuperarea materiei aferente perioadei de suspendare a cursurilor se va face pană la sfârşitul semestrului II al anului şcolar 2016-2017.

......................................................................................................................................................................................................

Primaria comunei Afumati va informeaza ca scolile si gradinitele de pe raza comunei Afumati isi vor suspenda cursurile in zilele de luni si marti, 9-10 ianuarie 2017, ca urmare a conditiilor meteo nefavorabile ce afecteaza sudul tarii.

 

Potrivit informarilor meteorologice, in perioada urmatoare, in cea mai mare parte a tarii, vremea va fi geroasa atat noaptea, cat si ziua, iar temperaturile minime se vor situa frecvent intre minus 25 si minus 15 grade.

VOM REVENI CU DETALII SUPLIMENTARE PE MASURA CE ACESTEA NE VOR FI COMUNICATE DE CATRE INSPECTORATUL SCOLAR!

 


Powered by ScoalaAfumati!. Copyright 2013

Secured by Siteground Web Hosting